Zde najdete kompletní seznam nabízených služeb. Pokud jste nenašli co hledáte, neváhejte nás kontaktovat.
Hlavní výhody jádrového vrtání železobetonu s chlazením vodou
specializujeme se na provádění jádrových vrtů stavebními konstrukcemi jako např. beton, železobeton, cihlové zdivo smíšené zdivo, kámen, atd. Díky úzké specializaci můžeme nabídnout kvalitní provedení a vysokou časovou flexibilitu.
Parametry vrtání:
Jádrové vrtání lze provádět ve svislé i vodorovné rovině, šikmo, kolmo k podlaze i do stropu. Metodou tečného vrtání lze odvrtávat i velmi tlusté stěny.
Ruční jádrová vrtačka Hilti DD 110
Ruční jádrová vrtačka Hilti DD 150
Jádrová vrtačka Hilti DD 160 se stativem
Jádrová vrtačka Hilti DD 250 se stativem
Jádrová vrtačka Hilti DD 350 se stativem
Systém recyklace vody DD-WMS 100
Zařízení pro přívod vody Hilti DWP 10
Vývěva Hilti DD VP-U
Specializujeme se na řezání betonových a železobetonových konstrukcí. Stěnové pily jsou poháněny elektrickým nebo hydraulickým agregátem a jeho vedení zajišťuje kolejnice, Řezná hlava pily je uchycena na vodící listě, tím je docíleno velice přesného řezu betonu s ocelovými armaturami i s extrémně tvrdými přísadami.
Při použití speciálního kloubového uchycení vodících kolejnic je možno provádět i šikmé řezy. Hloubka řezu až 380 mm.
Díky používání nejvýkonnější a nejmodernější techniky jsme přesnější a rychlejší, a tím výrazně snižujeme Vaše celkové náklady.
Řezání řezačem spár je nejběžněji používaný způsob řezání podlah. Obvykle využívaná metoda na řezání pojízdných povrchů (betonové podlahy, průmyslové podlahy, vozovky). Řezači spár jsme schopni řezat materiály do hloubky až 300 mm.
Ruční pily používáme na práce menšího rozsahu zejména výřezy otvorů v panelových domech
Jádrové vrtání lze provádět ve svislé i vodorovné rovině, šikmo, kolmo k podlaze i do stropu. Metodou tečného vrtání lze odvrtávat i velmi tlusté stěny.
Stihl TS 800
Husqvarna K970 Ring
Husqvarna K 3000
Řežeme drážky pro elektrické i další vedení do všech běžných zdicích materiálů včetně panelů.Drážky jsou řezány za sucha za použití vysavačů.
Hilti DC-SE 20
Festool DSG-AG 125
Festool DSC-AG 230
Průmyslový vysavač Hilti VC40
Příklad použití brusek:
K broušení používáme brusnou soupravu HTC z brusným talířem, který je osazen buď diamantovými segmenty nebo kamenivem.
S bruskou je možno brousit, leštit za sucha nebo za mokra. Jedna z těchto metod nebo i kombinace je využívána na následující povrchy:
Jedná se o frézování frézovacími soupravami s průmyslovými vysavači k zamezení prašnosti. Jako nástroje jsou při frézování používány slinuté karbidy z důvodu jejich dlouhodobé životnosti.
Frézování podlahy je razantní technologie vhodná pro výraznější zásahy do povrchu betonových podlah a slouží k odstraňování nerovností, převýšení, zdrsňování betonů,příprava podkladů podlah, odstraňování stěrek,nátěrů,silničního značení, zbytků podlah.
Fréza na beton BEF 201
Fréza na beton BEF 301
Nilfisk ATTIX 115 průmyslový vysavač
Pracné, pomalé a nehygienické postupy jako otloukání nebo seškrabování starých omítek, vyhlazování podkladu i pohledového betonu ručním nářadím vytlačuje lehké elektrické nářadí – sanační brusky a frézky, schopné až pětiná¬sobně zvýšit produktivitu práce při rekonstrukcích interiéru, zateplování, opravách fasád nebo odstraňování graffiti.
Rotující diamantové brusné kotouče nebo diamantové, tvrdokovové či karbidové kotoučové frézy pracují pod prachotěsnými zvonovitými kryty. Nářadí pracuje ve spojení s průmyslovými vysavači prachu, jejichž silný sací výkon zabraňuje ucpávání a zalepování brusných segmentů, jejich přehřívání a ucpávání pórů podkladu.
Festool RG 80 E SZ Plus
Festool RENOFIX RG 130 E
Festool sanační frézka RG 150 E-PLUS RENOFIX
Nilfisk ATTIX 115 průmyslový vysavač
Možnosti aplikace technologie - chemické kotvení
Chemické kotvení je používáno především pro kotvení do betonu, železobetonu, zdiva, děrovaného zdiva a kameniva. Chemické kotvení používáme všude tam, kde jsou nároky na vysokou únosnost v železobetonu s trhlinami od tahu nebo ohybu.
Chemické kotvení provádíme kvalitními chemickými kotvami Hilti, Kotvením je dosahováno vysoké hodnoty únosnosti ve všech jmenovaných materiálech.
Chemické kotvení je především používáno ke vlepování výztuží a kotevních šroubů. Mohou být používány i velké průměry. Technologie je vhodná i pro hladké otvory vrtané diamantem. Je dosahována optimální doba tuhnutí a tvrdnutí i při vyšších teplotách. Technologii chemické kotvení je možné aplikovat při teplotách od -5°C. Kotvy mohou být vlepovány i do vlhkého betonu
U tohoto systému kotvení nedochází k přenosu žádných rozpínacích sil tak jak tomu bývá u mechanických kotev a to umožňuje rozmístění kotev blízko u sebe a u krajů podkladového materiálu. Kotvy jsou chemicky odolné, odolné proti vibracím, mají dobrou odolnost proti korozi a požáru.
Certifikát ke stažení zde.
Prostupy a spáry vytvořené během výstavby budov pro jednotlivé instalace vyžadují použit protipožární ucpávky a těsnění, které zajišťují původní požární odolnost konstrukcí před jejich narušením.
Kvalita a dokonalé zpracování protipožárních materiálů Hilti pomáhá zabránit šíření ohně, kouře a toxických plynů. Tím protipožární ucpávky a těsnění minimalizují tragické ztráty na lidských životech a škody na majetku. Protipožární ucpávky a těsnění brání rovněž rychlému šíření požáru uvnitř budov přes požárně dělící konstrukce (stěny, stropy) a spáry.
Vzhledem k zajištění požární odolnosti podle kritérií E celistvosti a i tepelné izolace ve všech kritických místech v těchto konstrukcích (tím je určena doba, během níž si stavební hmoty udržují schopnosti bránit průniku ohně a plní svou funkci v konstrukcích).
Práce bouracím kladivem. Demolice podlah, schodů, starých základů-to vše v omezeném prostoru.
Výkopové práce minibagrem Kubota a přemisťování sypkých materiálů pásovým dumperem Cormidi. Stroje jsou díky malým rozměrům a relativně nízké hmotnosti vhodné na zemní práce kolem domu,Výkopy podlah uvnitř budov, v zahradách, loukách a pod. Nemají kabinu, takže mohou pracovat i v místech, kam se jiná mechanizace nedostane. Zhotovuji přípojky (voda, plyn, elektro, kanalizace), základy drobných budov, plotů, dláždění, vytěžení podlah budov včetně vývozu. Navážení štěrku, hlíny, čištění vodních toků, drenáže, přemisťování zeminy, skrývky, vrtání děr pro sloupky a mnohé další zemní práce. Lžíce výkopové 20,30,40,50,60 Svahovací 80 cm. Zemní vrták o průměru 20,30 cm. Dumper má nosnost 800 kg a projede 85 cm širokou brankou. Bagr projede dveřmi 85 cm.
Materiál používaný ke zhotovení průmyslových podlah:
Minimální tloušťka podlahy je 120 mm
Realizujeme průmyslové strojně hlazené betonové podlahy.
Průmyslové strojně hlazené betonové podlahy – využití:
Průmyslové betonové podlahy jsou vyztuženy rozptýlenou drátkovou armaturou, nebo Kari sítěmi. Povrchové zušlechtění průmyslových podlah provádíme speciálními vsypy s různými druhy plniv dle požadavku zákazníka s přihlédnutím na budoucí provozní nároky. Průmyslové podlahy standardně realizujeme v základním světle šedém (přírodním) barevném provedení s použitím vsypu. Pro zpomalení odpařování záměsné vody z betonu a vytvrzení finálního povrchu průmyslové podlahy, naše firma používá nejčastěji nástřik na bázi syntetických pryskyřic. Jako poslední krok pro zdárné dokončení průmyslové podlahy a předání zákazníkovi k užívání je řezání smršťovacích spár, které se poté vyplní pružným PVC klínovým profilem. Díky užitným vlastnostem a povrchové odolnosti je betonová strojně hlazená podlaha, nejrozšířenější podlahová konstrukce splňující ty nejnáročnější kritéria co se týče pevnosti, odolnosti, rovnosti a především užitné hodnoty v poměru k ceně, a to nejen v průmyslu.
Souběžně s jádrovým vrtáním provádíme těsnění ocelového potrubí metodou Taylor - Seal, která umožňuje dokonalé a pružné utěsnění potrubí pro všechna média. Přednosti Taylor - Seal proti jiným způsobům těsnění-temování, zazdívání, byly ověřeny mnohaletým používáním. Montáž je rychlá a pohodlná. Je sestaveno z jednotlivých prvků, spojených korozi odolnými šrouby, které stahují kovové přítlačné desky.
Prvky, vyrobené ze speciální pryže, jsou odolné vůči stárnutí, vodě, světlu a vzduchu i vůči danému chemickému zatížení a ropným látkám.
Jako základní materiál pro zesilování konstrukcí je používán železobeton, tlačené zóny železobetonu, prostý beton a přírodní tvrdý kámen. K lepení těchto materiálů používáme kvalitní lepidla jako epoxidová pryskyřice, polymercement a vinil urethan.
Zesilování se týká starších stavebních objektů, kde probíhá rekonstrukce, změna užívání, zvyšují se nebo mění požadavky na únosnost, prostorovou tuhost či „pouze“ kvalitativní kondici stavebních konstrukcí a objektů. V projekční fázi se řeší zesílení stávajících jednotlivých konstrukčních prvků. Jednou z metod je dodatečné vlepení nerezové helikální vysokopevnostní výztuže do tixotropní kotevní vysokopevnostní malty – tmelu, do připravených vrtů a drážek v daném konstrukčním prvku.
Systém dodatečné helikální výztuže umožňuje účinně a efektivně dodatečně aktivovat při přenášení zatížení nové výztužné ocelové profily. Umožňuje zesílit konstrukce v oblasti zatížení tahovými silami, ale také se používá ke kotvení či fixaci dvou separovaných částí konstrukčních prvků.
VÝHODY SYSTÉMU HELIKÁLNÍCH VÝZTUŽÍ (HV):
VLASTNOSTI A VÝHODY ZESILOVÁNÍ POMOCÍ HELIKÁLNÍ VÝZTUŽE
Technologie vlepování uhlíkových lamel a tkanin byly speciálně ke konstrukčnímu posilování staveb (zejména betonových a železobetonových). Aplikace uhlíkových materiálů vytváří řešení jak zesílit podlahy, stěny, nosníky, sloupy a jiné stavební prvky, které jsou narušené chátráním, dodatečným zatížením nebo nadbytečným průhybem. Potřeba navýšení kapacity zatížení může vzniknout z důvodu poničení stavebních prvků, konstrukcí nebo v důsledku projektových chyb, změn v navrhovaných předpisech nebo v důsledku změny použití. Častou aplikací je náhrada ocelových konstrukcí v rámci vyřezávání dodatečných otvorů do stěn a podlah.
Příklad použití technologie zesilování konstrukcí:
Mezi hlavní přednosti kompozitních materiálů patří:
Vhodným použitím kompozitních materiálů při zesilování metodou externě lepené výztuže lze dosáhnout například:
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Více informací zde...
Sídlo firmy najdete v městě BLATNÁ, s pobočkami v městech TÁBOR a PLZEŇ.
Pokud máte jakékoliv dotazy, popř. by jste od nás rádi dostali nezávaznou nabídku, využijte formulář, nebo ostatní kontakty, které naleznete níže.
Petr Šleis
sleis.p@gmail.com
+420 725 585 652